Kontakta oss

Ordförande
Håkan Gustafsson
0760-299521
299521@gmail.com

Vice ordförande,
Medlemskontakter,
Ledamot i konstnämnden,
Utställningsadministratör,
Broschyransvarig, (sammankallande)

Margareta Samuelsson
013-181452
margareta.e.samuelsson@saabgroup.com

Kassör
Bengt Hammarberg
013-157088,  070-295 65 89
bengt.hberg@gmail.com

Sekreterare
Kerstin Bjureby
013-395188,  070-2833890
kerstin.bjureby@gmail.com

Ansvarig månadsvinster,
Vinstutlämnare,

Informationsansvarig webben
Karin Nilsson
013-155070,  0733-258078
skonberga@gmail.com

Ansvarig för julvinster,
Lars Austrin
070-5661735,  013-105295
lars.austrin@ee.kth.se

Studieorganisatör,
Sammankallande i konstnämnden,
Utställningsansvarig,
Konstnärskontakter,
Kontaktperson för tidskrifter och föreningar

Margaretha Gustavsson
013-152514, 070-3693691
margaretha.gustavsson@dockebo.se

Klubbmästare
Maria Göransdotter
013-183776
maria.goransdotter@saabgroup.com

Dragningsansvarig
Ledamot i konstnämnden

Robert Hillgren
0767704747
robert7hillgren@gmail.com

Biträdande kassör
Eva Engström
0734-183406
eva.m.engstrom@gmail.com

Ledamot
Mattias Andersson
013-149771
anderssonmattias@yahoo.com

Ledamot
Ylva Elfwing
0734-184173
ylva.elfwing@saabgroup.com

Ledamot i konstnämnden
Hans Hermansson

Ledamot i konstnämnden
Lars Hoffsten

Valberedningen sammankallande
Bengt Nyström
0734-183628
bengt.nystrom@saabgroup.com

Valberedningen
Jan Andersson
0734-185 238
Jan.t.andersson@saabgroup.com

Webbredaktör
Björn Gustavsson
070-6655101
bjorn.gustavsson@dockebo.se

”Handy man”
Jan Eriksson