Kontakta oss

Ordförande
Håkan Gustafsson
0760-299521
299521@gmail.com

Vice ordförande,
Medlemskontakter,
Ledamot i konstnämnden,
Utställningsadministratör,
Broschyransvarig, (sammankallande)

Margareta Samuelsson
013-181452
margareta.e.samuelsson@saabgroup.com

Kassör
Eva Engström
0734-183406
eva.m.engstrom@gmail.com

Sekreterare,
Ledamot i konstnämnden
Maria Göransdotter
013-183776
maria.goransdotter@saabgroup.com

Ansvarig månadsvinster,
Vinstutlämnare,

Informationsansvarig webben
Karin Nilsson
013-155070,  0733-258078
skonberga@gmail.com

Ansvarig för julvinster,
Eva Engström
0734-183406
eva.m.engstrom@gmail.com

Studieorganisatör,
Sammankallande i konstnämnden,
Utställningsansvarig,
Konstnärskontakter,
Kontaktperson för tidskrifter och föreningar

Margaretha Gustavsson
013-152514, 070-3693691
margaretha.gustavsson@dockebo.se

Klubbmästare, sammankallande
Jenny Hughes
013-183059
jenny.hughes@saabgroup.com

Dragningsansvarig
Robert Hillgren
076-7704747
robert7hillgren@gmail.com

Biträdande kassör
Åsa Nordling Larsson
0734-180274
Asa.Nordling-Larsson@saabgroup.com

Ledamot
Ylva Elfwing
076-3431445
ylvamaria@gmail.com

Ledamot
Lena Pålsson
0734-189618
lena.palsson@saabgroup.com

Ledamot,
Ledamot i konstnämnden
Alexander Bergqvist
073-5569286
alexanderbergqvist80@gmail.com

Ledamot i konstnämnden
Hans Hermansson

Ledamot i konstnämnden
Lars Hoffsten

Valberedningen sammankallande
Bengt Nyström
0734-183628
bengt.nystrom@saabgroup.com

Valberedningen
Jan Andersson
0734-185238
Jan.t.andersson@saabgroup.com

Webbredaktör
Björn Gustavsson
070-6655101
bjorn.gustavsson@dockebo.se

”Handy man”
Jan Eriksson

?
Thomas Molin
0734-186160
thomas.molin@saabgroup.com